השתלות שיניים

השתלת שיניים היא טיפול כירורגי אשר דורש שיקום אשר מתמשך בין שבוע לשבועיים באופן המשתנה בין סוג הטיפול, חומרת הקושי, גיל המטופל וכמות השתלות השיניים שעבר המטופל. בקליניקה תוכלו ליהנות ממיטב החידושים והטכנולוגיות החדשניות ביותר בתחום הטיפול והאסתטיקה, כמו יישור שיניים, השתלת שיניים וטיפול מותאם לכלל הגילאים והתקציבים.

השתלת שיניים הינה הליך כירורגי עדין אשר דורש אבחנה ממוקדת, מדויקת ויד יציבה, ללא שלושת הפרמטרים הללו קשה מאוד להגיע להשלמות הנחוצה בתהליך מורכז זה שחייב לכלול שני היבטים בלתי ניתנים לפשרות: נראות ובריאות.

הצלחת מוכחת כבר מעל לעשור!

אחרי יותר מעשור של הצלחה אנו חונכים את הקליניקה הטכנולוגית לאסתטיקת הפה ויוצרים תודעת שירות וטיפול מחודשת, אשר מתבססת כולה על שיטת הבדיקה והמדידה הממחושבת למניעת סטיות ושגיעות ולו הקטנות ביותר. המידע המדויק והנקודתי עשוי להשפיע באופן משמעותי על בריאות המטופל, ועל כן, דאגנו לאבזר את מרפאתנו בכל האפשרויות המתקדמות ביותר ליצירת הרמוניה אסתטית, מתקדמת ונעימה, גם בתהליך עצמו וכמובן שגם בתוצאות

השתלות שיניים בטכנולוגיה מתקדמת

השתלת שיניים וטיפולים כירורגיים ללא כאב

הידעתם שישנם טיפולי כירורגיים בתחום הפה והלסת שאינם יוצרים אי נוחות ולו המעטה ביותר במהלך הטיפול? אצלנו תמצאו את הטיפולים המתקדמים בשיטות מדויקות, מהירות ונטולות כאב לחלוטין. אצלנו קיימות מגוון שיטות כמו הרדמה מלאה ו/או טיפול בגז צחוק אשר מאפשר למטופל להשלים את כלל מכסת הטיפולים שלו גם ובמיוחד במקרים בהם מדובר בכמות גדולה במיוחד של טיפולים באופן מהיר, יעיל החל מיום אחד ועד שבוע ימים ללא בזבוז זמן מיותר וללא סבל מיותר.

תהליכי השיקום, כחלק מהטיפולים החדשניים הניתנים בקליניקה לאסתטיקה ולבריאות הפה אשר מאפשרים החלמה מהירה וקלה הרבה יותר גם מטיפולי שיניים כירורגיים אשר עד כה נודעו במורכבות הרבה שלהם, לא רק מבחינת התחום הטיפולי אל מהכיוון השיקומי.

השתלת שיניים אסתטית בשיטות טכנולוגיות מתקדמות – כחלק משיפור השירות שלנו וכחלק מקידום הטכניקה הטכנולוגית החדשנית, כלל לקוחותינו נהנים משירותי שיקום, טיפולי שיניים רפואיים, השתלות, סקירות פנורמיות מלאות של כל חלל הפה בשיטות מהירות ומדויקות, גם מבחינה נקודתית וגם מבחינה כללית, לשביעות רצונו ורווחתו הבריאותית של הלקוח.

השתלת שיניים עם מינימום כאבים

צוות הרופאים והאורתודנטים הינם קבוצה של אנשי מקצוע בעלי התמחויות מגוונות ונקודתיות: התמחות ילדים, התמחות לגיל השלישי, התמחות לשתלים דנטאליים שותלים אסתטיים, טיפולי כירורגיים הכוללים חדרי טיפול מודרניים, אסתטיים וממוחשבים.

אתם מוזמנים ליצור קשר ולתאם פגישת ייעוץ אישית כל התחייבות. אנחנו ערוכים ומוכנים לתת ייעוץ פרטני, הצעת מחיר אישית, התאמה שירותים, מתן טיפים ומידע שונה בתחום הרפואי והאסתטי כאחד.

מצפים לכם עם חיוך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *