יישור שיניים

תכנית יישור השיניים היא בין הטכנולוגיות המורכבות אך הפשוטות ביותר ללקוח הפרטי. טכניקות שונות בתחום השיניים ובדיקת טכנולוגיות שונות ומגוונות היא מאפיין נדרש בתחומי הטיפול בכלל ובתחום טיפולי השיניים בפרט. יישור שיניים הוא בין ההליכים הפשוטים ביותר הקיימים בזכות האפשרויות הממוחשבות אותן אנו מעניקים ללקוחותנו

שיניים ישרות ואסתטיות הן כבר לא חלום

תמיד התפשרתם על החיוך שלכם, היום אתם לא צריכים לעשות זאת. בקליניקה תמצאו מגוון שירותים ואפשרויות בהתאם לתקציב הלקוח שיאפשרו לכם לקבל מידע והתאמה באשר לסוגי הטיפולים וההליכים האפשריים כדי להעניק לכם חיוך זוהר, אסתטי וישר…

החיוך הישר יבוא על שכרו – עשרות חיוכים מרוצים…

כלל הלקוחות בישרא-דנט יעידו, כי מדובר בשירות אישי ובעל חשיבות בקנה מידה גבוהה, התדמית שלנו נגזרת באופן משמעותי מרמת האסתטיקה והיגיינת הפה. אנחנו בישרא-דנט מעניקים לכם סל נרחב עם כיסויים ועבודה עם כלל חברות הביטוח, הביטוחים המשלימים, הפרטיים ונישת קופות החולים בהתאם לצורך בין אם מדובר בהליך אסתטי לכל דבר ובמיוחד כאשר מדובר בהליך יישור שיניים טיפולי.

טיפולי יישור שיניים מתקדמים

שיטות יישור שיניים וטיפולי היישור הקיימים:

יישור שיניים בשיטת אינקוגניטו – או כפי שנהוג לקרוא לו "יישור שיניים פנימי". הגשר מורכב בפנים השיניים והפה , מתנהג כמו גשר לכל דבר רק מבלי שיראו אותו. הגשר דורש הסתגלות של כמה ימים ויוצר מעט אי נוחות במהלך האכילה, מצד שני גם גשר חיצוני משפיעה על הפה בצורה דומה. היתרון המשמעותי ביותר של יישור שיניים אינקונגיטו הוא חוסר הנראות שלו בשל התקנתו המוסתרת בפי המטופל.

יישור שיניים בשיטת אירודנטיס – שיטה זו היא בין השיטות המהפכניות ביותר הקיימות בעולם יישור השיניים. זוהי פלטה למקרים קלים של עקמומיות או המשך טיפול בשיניים משוקמות אשר אינה דורשת הלבשה קבועה שלה ומאפשרת טיפול עצמי של כמה שעות ביום או בלילה. פשוט מרכיבים את הפלטה בזמן הצפייה בטלויזיה, הכנת שיעורים, במהלך משחק מחשב או בישול והיא כבר תעשה את העבודה….

יישור שיניים בשיטת דמון – שיטת יישור שקופה ומבקירה אשר איננה נראית לעין ותתאים בעיקר למבוגרים. דובר בטכניקה חדשנית ומעט יקרה יותר מיתר ההליכים.

יישור בשיטת אינויזליין – שיטת יישור שיניים שקופה אך בשונה משיטת "היהלום" מתאימה למקרים קלים יותר של עקמומיות בשיניים. האינוזליין היא פלטה שקופה המולבשת על השיניים בשונה מגשר אשר מותקן עליהן. –

תהליך יישור שיניים בהתאמה אישית על פי הטכניקות הנל ורבות אחרות מאפשרות לנו בקליניקת ישרא דנט, להתאים לכל מטופל ולכל תקציב את הטיפול המתאים והראוי ביותר.

צרו קשר עוד היום ובדקו מהי השיטה המתאימה ביותר לכם וליקרים לכם, אין כל סיבה לסבול – אנחנו ניתן לכם סיבה מצוינת לחייך!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *