שתלים דנטליים

שתלים דנטליים מהווים פרשנות לשתלים אשר תפקידם הוא לשמר ולטפל בפגיעה אשר נוצרה בפיו של הפציינט עקב סטיית השיניים. חשוב להבין כי סטייה חמורה של השיניים עלולה להזיק לבריאות הפה, לבריאותו הכללית ולאיכות חייו של האדם, מסיבות ותופעות שונות ומגוונות כמו סכנות פציעה, קושי בלעיסה, קשיים בדיבור זיהומים בחלל הפה וכיוצא באלה.

שתלים דנטליים מאושרים היום יותר ויותר בקרב הביטוחים הפרטיים והביטוחים המשלימים בקופות החולים עם התפתחות והתרחבות המודעות בנושא כאוב זה. אז כיצד נדע האם אנחנו זכאים לשתל דנטאלי, מה התהליך, האם זה כואב והאם ישנה אפשרות להשתיל שתלים דנטליים גם לילדים?

תהליך התקנת שתל דנטלי

ההשתלה הדנטלית מתחילה עוד לפני התהליך הרפואי והכירורגי שבדבר בתהליך של בדיקה והתאמה לשיטת השתלים וההשתלה המומלצת מבחינה בריאותית וכלכלית כאחד. אחד היתרונות המרכזיים בקליניקה היא יכולת הבדיקה הממוחשבת אשר מאפשרת לנו להתאים את השתלים ואת הצרכים באופן מדויק ולהעניק אבחנה מוקפדת ומדויקת היתרון שבבדיקה הממוחשבת והסריקה הממוחשבת היא ביכולת ההגעה שלה למקומות אליהם גם העין המחודדת ביותר לא תוכל להגיע. תוצאות הבדיקה נבחנות ונשלחות אל חברת הביטוח תוך הקפדה ומעקב אחר האישור.

התקנת שתלים דנטליים בשיניים עם מינימום כאבים

לאחר קבלת האישור ייקבע תור או מספר תורים קבועים מראש לתחילת ביצוע ההשתלה/ות

המידע בחסות מרפאת השיניים של ד"ר מירי ישראל. לקבלת מידע נוסף בקרו באתר

http://www.drmi.co.il/treatments/implants

בדיקה ומדידה ממוחשבת בקליניקה מתקדמת

הבדיקות מתבצעות בקליניקה סטרילית ומאובזרת אשר כוללת את הציוד המתקדם ביותר והמקצועי ביותר. וזאת על מנת להעניק למטופלים שלנו את התחושה הבטוחה והאישית ביותר. שיניים הם נושא רגיש ועדין ביותר ורובנו לא אוהבים לבקר אצל רופא השיניים. חווית הטיפול תבטיח לכם תחושות שונות ממרפאות הטיפול בפה והלסת השונות כתוצאה מאותו יחס אישי ופרטני אשר ניתן לכ מטופל ומטופל.

שתלים דנטליים לילדים

שתלים וטיפולי שיניים לילדים הם בין תחומי ההתמחות העקריים שלנו ובכלל אחד התחומים החשובים והקריטיים ביותר להתייחסות בתחום הטיפול ושימור הפה והלסת. על כן לקחנו על עצמנו לטפל בנושא רגיש ועדין זה אשר נקרא טיפול שיניים והשתלות שיניים בילדים אשר נגזר מתוך החזון שלנו אשר מדבר על אותה התאמה לכל גיל, לכל צורך ולכל מטרה. כיום, ישנה אפשרות להשתיל שיניים גם לילדים ואנחנו עושים כל שביכולתנו על מנת להפוך את התהליך הזה לכמה שיותר פשוט ומהיר לשיקום לילד ולהורה כאחד. התמיכה אשר ניתנת במרפאה כחלק מהאחריות אותה נוטל הצוות המקצועי שלנו דן בנושא בריאות הפה של הילד.

מיטב הפתרונות לכלל הצרכים

בקלינקת ישראדנט תמצאו את הכלים, הטיפולים, שיטות הטיפול ושיטות שימור אסתטיקת ובריאות הפה והלסת בטכניקות ממוחשבות, סטריליות ומותאמות אישית לצרכים השונים תוך שימת דגש על שינוי התודעה וההתייחסות לתחום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *